کنده شدن سقف ۲ مغازه، آتش سوزی علفزارها و سقوط کابل فشار قوی در انزلی

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بندرانزلی با اشاره به وزش باد شدید، از کنده شدن سقف ۲ باب مغازه، آتس سوزی علفزارهای حاشیه تالاب و خیابان ها و سقوط کابل فشار قوی روی ۲ خودروی سواری در این شهر خبر داد.

علیرضا جعفرزاد راد شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: امروز هفت گزارش مردمی به شماره ۱۲۵ مبنی بر وقوع حادثه در بندرانزلی اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان و تیم امداد و نجات به محل حادثه ها اعزام و در کمترین زمان ممکن عملیات لازم انجام شد.
وی افزود: بر اثر وزش باد شدید در بندرانزلی سقف ۲ باب مغازه در خیابان میرزا کوچک بندرانزلی کنده شد که تیم واکنش سریع و ماموران آتش نشانی بلافاصله در محل حادثه حاضر و خدمات رسانی کردند.
جعفر زاد راد با اشاره به یک مورد آتش سوزی ضایعات گفت: سه مورد آتش سوزی علفزارهای حاشیه تالاب و خیابان ها نیز به سامانه ۱۲۵ گزارش شد که ماموران آتش نشانی در کمترین زمان ممکن نسبت به اطفای حریق ها اقدام کردند.
وی به دو مورد سقوط کابل فشار قوی بر روی ۲ خودروی سواری در سطح شهر اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه این حوادث نیز علاوه بر اینکه صدمات جانی نداشت ، خسارت چندانی هم به خودروها وارد نشد.
معاون سازمان آتش نشانی انزلی همچنین از به دام انداختن یک مار غیر بومی در مقابل دیواره اداره آب بندرانزلی اشاره و اظهار کرد: این مار پس از به دام اندازی توسط آتش نشانان ، به اداره حفاظت محیط زیست بندرانزلی تحویل شد.
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و ۷۰ آتش نشان در سه ایستگاه آتش نشانی به مردم خدمت رسانی می کنند.