پورقاز: پاداش صبوری مردم انزلی را می‌دهیم/ اوضاع‌مان بهتر از قبل شده است

مدافع ملی‌پوش و ترکمن ملوان می‌گوید استان گیلان با داشن بازیکنانی مانند سردار آزمون، احمد نوراللهی و .. شایسته حضور در سطح اول فوتبال ایران است.

عزت‌الله پورقاز در گفت‌و‌گو در مورد اینکه چرا بر خلاف فوتبالیست‌های خوبی که استان گلستان دارد، هیچ‌گاه تیم قدرتمندی از این استان در فوتبال ایران وجود نداشته است، گفت: قبلا اتکا نماینده گلستان بود که فکر می‌کنم این تیم دیگر وجود نداشته باشد. فوتبالیست‌های زیادی از گلستان در فوتبال کشور هستند که می توان از این بین به سردار آزمون، احمد نوراللهی و … اشاره کرد. حیف است استانی با این پتانسیل تیمی در فوتبال ایران نداشته باشد. البته مردم گلستان علاقه‌مند به ورزش هستند و گرگان در بسکتبال و گنبد در والیبال نماینده دارد. ان‌شاءالله با یک نگاه مثبت‌تر به فوتبال، استان گلستان هم تیمی را در سطح اول فوتبال ایران خواهد داشت.

مدافع ملوان در پاسخ به این سوال که با وجود پیشنهاد‌هایی که از تیم‌های مختلف داشت چرا ملوان را ترک نکرد، گفت: از ملوان به تیم‌ملی رسیدم و این را فراموش نخواهم کرد. تیم‌های زیادی خواهان من بودند و اینطور نبود که پیشنهاد نداشته باشم. باید دینم را نسبت به ملوان ادا می‌کردم. قدردان محبت مردم انزلی هستم و ان‌شاءالله در نیم‌فصل دوم با نتایج خوبمان پاداش صبوری مردم انزلی را بدهیم.

او درباره اردوی ملوان در انزلی، اظهار کرد: اردوی بسیار خوبی بود و توانستیم در این اردو با دو تیم قدرتمند استقلال خوزستان و تراکتورسازی دیدار کنیم. تمرینات پرفشاری را هم دنبال کردیم و به نظم تاکتیکی خوبی رسیدیم. تمام سعی و تلاش کادر فنی این بود که اردو کیفیت خوبی داشته باشد. امیدوارم که توانسته باشیم به اهداف کادر فنی دست یافته باشیم.

مدافع ملی‌پوش ملوان اضافه کرد: اوضاع نسبت به نیم‌فصل نخست بهتر است و می‌توانیم نتایج بهتری را جذب کنیم. در هفته جاری هم با استقلال اهواز دیدار خواهیم کرد. استقلال انگیزه زیادی برای بهبود وضعیتش دارد و نباید فکر کنیم که بازی راحتی داریم.

پورقاز درباره اهداف این تیم در نیم‌فصل دوم تاکید کرد: تمام سعی ما ارتقاء جایگاه ملوان در جدول رده‌بندی است. همانطور که می‌دانید لیگ پانزدهم را با یک هفته تمرین آغاز کردیم و بازیکنان بدن‌سازی مناسبی انجام نداده بودند. در آغاز لیگ هدایت تیم برعهده امیر قلعه‌نویی بود و او هم تمام سعی خود را کرد که موفق شود اما شرایط لازم مهیا نبود. با این وجود توانستیم یک برد خوب مقابل ذوب‌آهن به دست بیاوریم. در آن چند هفته چیزهای زیادی را از او یاد گرفتم و قدردان او هستم.

او یادآور شد: در ادامه هم هدایت تیم را حمید استیلی بر عهده گرفت و او با تمام کاستی‌های موجود، سعی کرد بهترین نتایج را کسب کند. تعطیلات فعلی به نفع تیم ما شد و توانستیم از لحاظ بدنی پیشرفت خوبی داشته باشیم. با تلاش مدیریت، کادرفنی و بازیکنان سعی داریم نتایج خوبی را در نیم‌فصل دوم کسب کنیم.

 

نظر شما !!

دیدگاه ها بسته شده اند.