مي‌خواهيم شگفتي‌ساز شويم

به گزارش Malavan.ir و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، سعيد عزت اللهي رد نشست خبري پيش از بازي ايران و نيجريه در مورد آمادگي ايران براي اين بازي اظهار داشت: همه مي‌دانيم که نيجريه از قدرت‌هاي بزرگ دنيا در فوتبال پايه است. آنها تيم خوب و قدرتمندي دارند. 2 نکته در مورد اين مسابقه مشخص است. اول اين که نيجريه مي‌آيد تا از قهرماني‌هايي که در سال‌هاي پيش به دست آورده دفاع کند و دوم روحيه تيم ماست که به جام جهاني آمده‌ايم تا شگفتي‌ساز باشيم. در بازي اول مقابل آرژانتين شگفتي‌ساز شديم و حالا آمده‌ايم تا مقابل نيجريه هم قد علم کنيم.

وي ادامه داد: نوجوانان ايران در بازي فردا (سه‌شنبه) براي پيروزي مي‌جنگند. مي‌خواهم بگويم که فردا تيم ايران حريفي دست و پا بسته‌اي براي نيجريه نخواهد بود. مطمئن هستيم که مي‌توانيم مقابل اين تيم قدرتمند بازي خوبي را به نمايش بگذاريم. مي‌دانيم که بايد با تمام وجود مقابل آنها بازي کنيم تا به پيروزي و صعود به مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني اميدوار باشيم.

هافبک تيم ملي در پاسخ به اين سوال که نيجريه فوتبالي انتحاري و غيرمعمول بازي مي‌کند و از همه جاي زمين به محوطه جريمه حريف نفوذ مي‌کند و ايران چه تاکتيکي براي مقابله با اين روش دارد عنوان کرد: در 3 روز گذشته کادر فني تيم ايران، نيجريه را کاملا آناليز کرده است. ما روي نقاط ضعف و قوت اين تيم کار ‌کرده‌ايم و مربيان‌مان راهکارهاي مناسبي براي مقابله با نيجريه انديشيده‌اند که اميدواريم بتوانيم آنها را اجرا کنيم. قطعا اگر به اين هدف برسيم، سيستم‌ تيم ايران به گونه‌اي است که بر اساس آن مي‌توانسم مقابل اين تيم نتيجه بگيريم.

نظر شما !!
 1. ناصری

  وزیر ورزش پیشنهادی درودگر به روحانی
  وزیر ورزش پیشنهادی درودگر به روحانی

  مدیرعامل باشگاه ملوان گفت:‌ آقای روحانی به حرف مردم و مجلس گوش بده و محمد دادکان را به عنوان وزیر ورزش معرفی کنید.

  به گزارش خبرگزاری فارس، صادق درودگر در حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال گفت: تا زمانی که هستم واقعیت را می‌گویم. آقای روحانی خواست مردم ایران و مجلس حضور محمد دادکان به عنوان وزیر و جوانان است. او اگر به مجلس معرفی شود تنها کسی است که یک مخالف هم ندارد و از چپ و راست او را حمایت می‌کنند. به حرف مجلس و مردم گوش کنید.

  وی افزود: ‌از شما به خاطر فعالیت در روابط خارجه ایران تشکر می‌کنم و اندازه 500 روز در آنجا کار کردیم اما در ورزش اندازه 5 روز هم کار نکردیم. شما کمیته دوازده نفره را تشکیل دادید که آنها رأی به حضور سلطانی‌فر و دادکان به عنوان وزیر ورزش دادند. سلطانی‌فر که در مجلس رأی نیاورد و اگر به کمیته خودتان اعتقاد دارید دادکان را معرفی کنید. من و خانواده‌ام برای شما تبلیغ کردیم اما به حرف مردم گوش کنید.

  وی در مورد انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس سازمان لیگ،‌گفت:‌ تاج خدمات بسیار خوبی داشت. او بهترین جشن‌های افتتاحیه و اختتامیه را برای فوتبال گرفت و درآمدزایی داشت به نظر من او انتخاب خوبی بود.

  درودگر تصریح کرد: پس از گذشت 75 روز نفر دوم نیز رأی نیاورد. به نظر من هرکس وزیر شود باید لایحه‌ای را به مجلس بدهد تا ورزش و جوانان را از یکدیگر جدا کند. کارشناس ارشد جوانان هستم و تز من در شمارگان بالایی به چاپ رسید. این دو مبحث دو حوزه جداگانه هستند و جمعشان غلط است. هرکس وزیر شود باید برای جدایی ورزش و وزارت جوانان اقدام کند.

  درودگر در مورد مسئله کسر امتیاز تأکید کرد: متأسفانه می‌گویند چیزی که تصویب شده اجرا می‌شود ما باید دنبال قانون درست باشیم در جایی که همه ساکت هستند و رأی نمی‌دهند نمی‌خواهم به عنوان دیکتاتور کارم را پیش ببرم باید قانونی که مصوب می‌شود همان زمان اجرا شود.

  مدیرعامل ملوان در مورد دیدار پژمان نوری تأکید کرد: پژمان نوری را دیدم و به او گفتم باید مشکلمان را حل کنیم. پنجشنبه جلسه می‌گذاریم من از نوری نخواستم طلبش را ببخشد. در حضور بوستانی و قلعه‌نویی حرف زدیم و به او گفتم با یکدیگر پیش فرماندار و باشگاه برویم و این مسئله را حل کنیم. اصلاً‌ حرفی از بخشش طلب 150میلیون‌تومانی نزدم.

  درودگر در مورد اینکه اسکوچیچ توانست 6 امتیازی که هیئت مدیره گفته بود کسب کند خاطرنشان کرد: او مربی‌ای است که در 9 سال 7 قهرمانی آورده و بیخود اسکوچیچ را به ایران نیاورده او مربی بزرگی است. به هر حال در برخی مقاطع از شیوه مدیریت خود استفاده می‌کنم افتخار می‌کنم در کنار اسکوچیچ یک کادر ایرانی قوی و بازیکنان با غیرتی را داریم.

 2. ناصری

  رافخایی: به مازيار گفتم مشکل تيم تو بودي!
  رافخایی: به مازيار گفتم مشکل تيم تو بودي!

  ملوان در اصفهان با دو گل سيدجلال رافخايي که هر دو از روي نقطه پنالتي به دست آمد توانست سپاهان را شکست دهد. در اين رابطه گفت و گوي 90 را با گلزن اول انزلي‌چي‌ها بخوانيد.

  90: تا حالا سپاهان را در اصفهان شکست داده بوديد؟

  در انزلي شکست داده بوديم ولي در اصفهان تا حالا نبرده بوديم.

  90: به خوبي از پنالتي‌هايي که فشنگچي گرفت استفاده کردي.
  خيلي وقت بود دوست داشتم فشنگچي يک خط جلوتر بازي کند. او از روزي که جلو آمده تاثيرگذار شده است. خدا را شکر در روز عيد غدير سيد اميرحسين پنالتي گرفت و سيدجلال گل زد تا در عيد سيدها عيدي خوبي به هواداران بدهيم.

  90:‌ از لقب ماري که اسکوچيچ به تو داده خوشت مي‌آيد؟
  از اين لقب بدم نمي‌آيد!

  90:‌در هفته‌هايي که مازيار زارع غيبت دارد خوب مي‌بريد؟
  مازيار وزنه تيم ملوان است و بودنش براي ما غنيمت است.

  90:‌خرافاتي نيستي که به مازيار بگويي فعلا بازي نکن چون با نبودنت خوب مي‌بريم؟
  اتفاقا بعد از بازي بهش گفتم بهتر است بازي نکني چون مشکل تيم مشخص شده (مي‌خندد) در کل اين را بگويم بيش از 90 درصد فوتبال خرافات است و خيلي‌ها با اين روش تيم‌هايشان را جلو مي‌برند.

  90: سپاهاني‌ها به پنالتي‌ها اعتراض کرده‌اند نظر تو چيست؟
  چندين بار پنالتي‌هاي درست ما گرفته نشده و چند پنالتي هم به ضرر ملوان گرفته‌اند. حال يک بار هم پنالتي اشتباه بگيرند،‌چه مي‌شود؟ در ضمن فکر نمي‌کنم پنالتي‌ها مشکل داشته باشد.

  90: در روزي سپاهان را برديد که داماش هم ذوب‌آهن را گلباران کرد.
  خيلي خوشحالم که داماش هم برد پرگلي را کسب کرد خدا کند داماشي‌ها هم تيم‌ها را ببرند ولي به ملوان ببازند.

  90:‌هواداران تيم هم آشتي کرده‌اند؟
  هواداران انزلي‌چي هيچ وقت با ملوان قهر نمي‌کنند. من مطمئنم در آينده ورزشگاه تختي مثل گذشته پر مي‌شود و ثابت مي‌کنند آنها به فکر تيم هستند نه فرد خاصي.

 3. ناصری

  پرده برداری پیشکسوت ملوان از یک تبانی
  پرده برداری پیشکسوت ملوان از یک تبانی

  سرمربی پیشین تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: سال‌ها پیش، یکی از اساتید در مشهد به من پیشنهاد تبانی داد که ما قبول نکردیم.

  نصرت ایراندوست در گفت‌وگو با تسنیم در مورد وجود تبانی در فوتبال ایران اظهار داشت: این موارد در فوتبال وجود دارد. متأسفانه مشکلاتی وجود دارد که تابه‌حال برای رفع آن اقداماتی صورت نگرفته است. البته 6ــ5 ماه پیش در لیگ یک اقداماتی صورت گرفت اما باید جدّیت بیشتری باشد.

  وی ادامه داد: ممکن است در این قضیه یکی دو نفر آدم ضعیف را قربانی کنند تا سر و صداها بخوابد. متأسفانه افرادی وارد این قضیه می‌شوند که یا کم‌تجربه هستند یا میل به سریع بزرگ شدن دارند، عموماً به این‌گونه افراد پیشنهاد تبانی داده می‌شود.

  سرمربی پیشین ملوان ضمن بیان اینکه به او پیشنهاد کار با یک دعانویس را داده بودند، عنوان کرد: سال 83 و زمانی که در ملوان بودم، با من تماس گرفتند و گفتند که با یک دعانویس کار کنم و اگر این‌طور شود موفقیتم تضمین شده است! من گفتم: ما در تیم ارتشی کار می‌کنیم و تمام فعالیت‌مان زیر نظر است و به‌قول معروف «مو را از ماست می‌کشند» ، هرچند اگر در تیم نظامی هم نبودم این پیشنهاد را قبول نمی‌کردم.

  ایراندوست از یک پیشنهاد تبانی در فوتبال ایران پرده‌برداری کرد و گفت: سال 75 یا 76 ما در دسته دوم حضور داشتیم و به‌عنوان قهرمان به دسته اول صعود کرده بودیم. بازی آخر ما در مشهد بود و اتفاقاً تیم مشهدی برای صعود به دسته یک که آن زمان حکم لیگ برتر را داشت به امتیاز بازی با ما نیاز داشت و به‌نوعی نباید بازنده می‌شد. همان موقع یکی از «اساتید» پیش ما آمد و به من پیشنهاد تبانی داد که من از این پیشنهاد ناراحت شدم و قبول نکردم.

  وی ادامه داد: ما به میدان رفتیم و یک بر صفر هم از حریف‌مان پیش بودیم که در نیمه دوم روی یک اتفاق فوتبالی حریف به گل رسید و بازی یک ــ یک شد تا ملوان به‌عنوان قهرمان و «ابومسلم» به‌عنوان تیم دوم صعود کنیم. یادم می‌آید قبل از بازی آن فرد حتی پیش ما گریه و زاری کرد اما ما پیشنهادش را قبول نکردیم چون معتقد بودیم نباید حق کسی را ضایع کرد.

  سرمربی پیشین ملوان در پاسخ به این سؤال که آیا از سوی مشهدی‌ها پیشنهاد مالی دریافت کرده بود، به تسنیم گفت: اصلاً بحث مالی نبود. آن آقا پیش ما احترام داشت و احساس می‌کرد ما درخواستش را اجابت می‌کنیم، به‌خاطر همین پیش ما آمد، هرچند آن‌موقع زیاد شرایط حاد نبود و به‌نوعی از سال 80 به بعد اوضاع خراب شد.