مسئولین انزلی به من گفتند خداحافظ تا صندلی هایشان باقی بماند

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جواد شهبازی مالک جدید داماش گیلان در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار دیارمیرزا گفت: پیش نویس قرارداد خرید داماش امضاء شده و کمی کاری های قانونی باشگاه مانده است و تا شنبه به صورت کامل تیم را تحویل می گیرم .

وی در مورد وضعیت بازیکنان داماش گیلان در فصل جدید اظهار داشت : بیشتر بازیکنان فصل پیش امسال هم در داماش هستند و چند بازیکن با نظر سرمربی جدید تیم جذب خواهیم کرد و همچنین سه گزینه برای سرمربی گری داماش مورد نظر دارم که با آنها در حال مذاکره هستم.

جواد شهبازی در ادامه به موضوع ۷ یا ۹ نفر بودن هیئت مدیره اشاره کرد و گفت: هیئت مدیره داماش همان گونه که در ملوان هم گفتم ۷ نفره خواهد بود با این تفاوت که هر ۷ نفر را بنده انتخاب می کنم و هیچ مسئول شهری در هیئت مدیره نیست و کاملا مبحث در مجمع تخصصی دنبال خواهد شد.

وی با اشاره به تقاضایی که در مورد خرید باشگاه ملوان بندرانزلی داده بود تصریح کرد: از ملوان چیزی نمی گویم فقط این را بگویم مسئولین انزلی به من گفتند خداحافظ تا صندلی هایشان باقی بماند.

متقاضی دیروز ملوان بندر انزلی و مالک کنونی داماش گیلان در پایان گفت: امیدوارم با برنامه های آقایان دنیامالی و خسته بند ، تیم ملوان بندر انزلی موفق شود و بنده در ادامه راه فقط ملوان را دعا و تشویق خواهم کرد.

نظر شما !!
  1. حمیدیکتادوست

    آقای شهبازی ازعمد رفتید داماش خریدید.چون میدونستی مابااونا خوب نیستیم

    • hemad

      چه عمدی داشت اخه؟! شما به مسیٌولان شهر خودمون اعتراض کنین همین اقا که رفت داماش و خرید اومد از روز اول گفت ده میلیارد میریزم به حساب اما همشهریای ما به خاطر جایگاه خودشون ملوان و سرمایه رو فدا کرد.