محمد احمدزاده جانشین قلعه نویی میشود !

در هفته اول رقابت های لیگ برتر ملوان در حالی میزبان ذوب آهن بود که امیر قلعه‌نویی به خاطر عدم ثبت قراردادش، مجوز حضور روی نیمکت این تیم را نداشت.

همانطور که بارها خواندید، باشگاه ملوان بندرانزلی با مشکلات مدیریتی دست و پنجه نرم می کند و همچنان در جذب اسپانسر برای رفع مشکلات مالی اش ناکام مانده است. طبق شنیده های خبرنگار بانک ورزش، شرایط در انزلی اصلا مساعد نیست و اگر تا اواخر هفته آینده، دنیا مالی به تعهدات مالی باشگاه مبنی بر پرداخت ۲۰ درصد این فصل و ۲۵ درصد فصل گذشته به بازیکنان عمل نکند، قلعه‌نویی قراردادش را با این باشگاه فسخ می کند.

این موضوع وقتی جالب‌تر می شود که گویا مسوولین ملوان راضی به فسخ قرارداد با سرمربی خود هستند و در همین راستا مذاکراتی را با احمدزاده مربی بومی انزلی داشته‌اند.

حال باید منتظر ماند و دید که پر افتخارترین سرمربی لیگ برتر که با قول های بهشتی به انزلی آمده است، چه تصمیمی می‌گیرد.

 

نظر شما !!
 1. ایمان

  باعث تاسفه,
  احمدزاده نمی خواد,همین پژمانو بزارن مربی بازیکن بهتره,
  مربی ای که تو لیگ ۱ نتیجه نگرفته، بدرد ما نمیخوره

 2. آیدین آقازاده

  واقعا که خیلی جالبه اینم از آقای دنیامالی

 3. حمیدیکتادوست

  آقایان اصلا حرفشم نزنید احمدزاده **** چنده
  مسئولین ما دارن کم کاری میکنند*احمدزاده بیارید هیچکس استادیوم نمیاد*تازه بازیکنان ب حرفش گوش نمیدن*

 4. سيد اكبر رجيل بخش

  سلام ملوان بدون سرمربی بماند ولی احمد زاده نه هرگز

 5. arshin

  به این میگن پیشرفت؟؟این یعنی پول نداریم یعنی با همین نداری بسازین یعنی بازیکن سازی کنیم یعنی مردم مشغولن دیگه چی می خوان امسالم یه چیزی میشه تا بعد.فوتبال حرفه ای تو سال ۲۰۱۵ یعنی این مربی حرفه ای از لیگ محلات عراق هیئت مدیره سیاسی و …

 6. پیروز

  این خبر شایعه

 7. علیرضا

  سی یا ست . ان ته خا با ت

 8. amir reza

  آخه کی احمد زاده رو آدم حساب می کنه آدم قلعه نویی رو میده احمد زاده رو می گیره بااین شریط ملوان دسته یکی می شه

 9. MoHaMmAd

  اینا با این همه پستی ک دارن نمیتونن پنج شش میلیارد جور کنن/اینا باید برن هیئت مدیره سپید رود بشن/استقلال پرسپولیس اسپانسرای ۲۰ میلیارد به بالا میگیرن/یعنی ملوان نمیتونه یه اسپانسر درحد شش میلیارد بگیره/واقعا متاسفم تیمی که به نام مردمه رو دادیم دست این آقایون سیاسی

 10. vahid

  لعنت به همه منفعت طلبای که مردم رو فدای خواسته های کثیفشون میکنن ….

 11. vahid

  من منکر احمد زاده نیستم و اتفاقا خیلی قبولش دارم ….. خیلی از فوتبالی ها هم قبولش دارن … اما اگر وضع به همین منوال باشه و با شرایط فعلی اونم نمیتونه موفق باشه …. وقتی پول نیست و بازیکنان سرباز و مربیان غیر بومی شرایط اسکان مناسب و تغذیه خوب ندارن و همینطور کل تیم با مشکل مالی مواجه هستن …. احمد زاده هم کاری نمیتونه از پیش ببره …. آقایون نمیدونم چی تو کلشونه ولی خدا کنه یه خورده وجدان داشته باشن …..
  هر روز بعد از چهل سال از اون سر ایران ، روزی هزار بار تو این سایتها میچرخیم شاید یه خبر خوشی از ملوان بشنویم …. اما افسوس که سهم ما از ملوان فقط شده خون دل خوردن

 12. ali828

  خداوکیلی شورشو درآوردن.چقدرخبربد بشنویم تا کی? …. اینا بجز خودشون ب هیچ بنی بشری فکرنمیکنن وقتی مصاحبه میکنن ازهواداران میخوان پشت تیم باشن ورزشگاها رو خالی نزارن تشویق کنن،و….چرا گوش نمیدن هواداران چی میگن چی میخوان.بسته دیگه پدرمارو درآوردیم آ قا یان مسؤل بی مسول

 13. arian

  احمد زاده = لیگ یک

 14. [,hn

  نه پول هست مشکل اینکه دست اقایون سیاسی دار از منافع کوتاه میشه

 15. [,hn

  شهر رو که بنام خودتون کردید حداقل عشق ما رو بیخیال شید

 16. غلام رضا

  من از آقای دنیامالی خواهشمندم که به فکر آوردن احمدزاده نباشه چون واقعاازنظر بارفنی ضعیفه مگه این قلعه نوعی بنده خدا چی از شما می خواد آیانباید پول بازیکنان را بدهید،عاجزانه تازشما خواهشمندم ژنرال را حفظ کنید.

 17. اشکان انزلچی

  این بانک ورزش دشمن شماره یک ملوانه.مدام دنبال حاشیه درست کردن برای ملوانه. اون از شایعه درگیری قلعه نویی و رافخایی حالا هم احمدزاده.
  آقای دانیال یا رضا اصغری شما چرا با منعکس کردن این شایعه بهش دامن میزنید؟