غفور جهانی:مهرداد گفت می روم تهران و پرقدرت برمی گردم/بچه هاروحیه خوبی ندارند

مدیر فنی تیم فوتبال ملوان گفت: اگر امروز تمرین می کردیم به دلیل ناراحتی بازیکنان احتمال آسیب دیدگی آنها وجود داشت.

غفور جهانی درباره درگذشت مهرداد اولادی اظهار داشت: امروز از طریق آقای جهانشاهی که در تهران بود خبر را شنیدم ابتدا باور نکردم و گفتم شایعه سازی است اما وقتی خبرهای روی سایت ها را خواندم تمام بدنم از شدت ناراحتی به لرزه افتاد. شرایط تیم ما اصلا خوب نیست تعدادی از بچه های ما که ۵، ۶ نفر می شوند در پرسپولیس با مهرداد همبازی بوده اند و بقیه هم طی این دو سال با او تمرین کرده و رفاقت داشته اند.

وی افزود: بچه ها روحیه نداشتند و گریه می  کردند آقای احمدزاده هم گفت امروز تمرین نمی کنیم چون اگر تمرین کنیم احتمال مصدومیت بچه ها وجود دارد. لذا در همان محل  تمرین با مداحی یکی از نوحه خوان های شهرمان به عزاداری پرداختیم.

جهانی در پاسخ به این سوال که چرا مهرداد اولادی باید در تهران باشد بیان داشت: کمرش درد می کرد و از ما خواست نزد دکتر نوروزی در تهران برود. به بچه ها گفته بود می روم و با رفع آسیب دیدگی ام با قدرت برمی گردم تا در این بازی های باقیمانده کمک حال ملوان باشم. ممی (احمدزاده) به او گفت برو و به آسیب دیدگی ات برس.

مدیر فنی ملوان در پاسخ به این موضوع که مگر در استان گیلان کلینیک فیزیوتراپی نیست که بازیکن مجبور شود از مجموعه جدا شده و به تهران برود، گفت: امروز فوتبالیست ها هرکدام خودشان پزشک دارند و می گویند ما پیش دکتر خودمان می رویم مهرداد هم به ما گفته بود در تهران و نزد دکتر خودش بهتر می تواند معالجه کند.

این پیشکسوت ملوان در پایان اذعان داشت: این اتفاق بر روحیه همه ما تاثیرگذاشته است. مهرداد بچه بی حاشیه ای بود و هیچکسی از او دلخوری نداشت. به خاطر شرایط روحی تیم مدیرعامل باشگاه از فدراسیون درخواست کرد تا بازی مان برابر سایپا به جای جمعه روز یکشنبه برگزار شود زیرا می خواهیم پس از مشخص شدن زمان تشییع جنازه مهرداد در آن مراسم شرکت کنیم. جا دارد به خانواده او و به همه اهالی فوتبال این مصیبت را تسلیت بگویم.