عزت اله پورقاز: پژمان نوری رهبر تیم ماست،به خودم می بالم که عضو ملوانم

عزت اله پورقاز در رابطه با بازی تیم های ملوان و پرسپولیس گفت: نمی دانم چرا توپ های مان درون دروازه حریف نمی رفت، ما تلاش زیادی داشتیم اما فقط شانس نداشتیم. گویا قسمت نبود که ما در این بازی پیروز شویم و به مرحله بعد برویم.

وی در ادامه راجع به حواشی ایجاد شده در این بازی گفت: راستش را بخواهید من از آن بازیکنانی هستم که وقتی بازی شروع می شود به چیزی توجه نمی کنم، وقتی بازی شروع می شود من دیگر به حواشی و اتفاقات هیچ توجه ای نمی کنم و سعی می کنم تمام تمرکز خودم را روی بازی می گذاریم تا با تمام توان در خدمت تیمم باشم. در ضمن به نظر من جو این بازی خوب بود و جزء اتفاقاتی که در دقایق پایانی بازی افتاد دیگر مسئله خاصی نبود. البته در مورد داوری این بازی اتفاقاتی افتاد که من ترجیح می دهم اظهارنظری نکنم.

مدافع انزلی چی ها ادامه داد: متاسفانه مصدومیت پژمان نوری و آرش افشین در این بازی بسیار به ما ضربه زد، بهرحال آقاپژمان رهبر تیم است و حضور وی در بازی می توانست کمک زیادی به ما بکند، البته بازیکنان جوانی به بازی آمدند هم به تیم کمک کردند و تلاش خود را انجام دادند اما در این بازی ها تجربه بازیکنان بسیار به کار تیم می آید.

پورقاز در پایان گفت: دست تمام هواداران مان را می بوسم که حتی در تهران هم ما را تنها نگذاشتند و ۱۲۰ دقیقه ما را حمایت کردند و حتی پس از پایان دیدار هم ما را تشویق کردند، به خودم می بالم که در چنین تیمی بازی می کنم و امیدوارم بتوانیم با ارائه بازی های خوب و تاثیرگذار تیم را آسیایی کنیم و هواداران نیز از بازی های این تیم لذت ببرند.

نظر شما !!
 1. رضا اصغری

  مکانی:انزلی‌چی‌ هستم اما برای پرسپولیس جان می‌دهم!

  در روزی که پرسپولیس تهران در بازی با ملوان انزلی موفق به شکست حریف و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی شد، دو بازیکن این تیم محروم شدند.

  اولی مهدی طارمی بود که در این دیدار دو کارت زرد گرفت و از زمین اخراج شد و دومی هم سوشا مکانی بود؛ دروازه‌بان اول پرسپولیس که پس از دریافت کارت زرد به شدت عصبی شد و به سمت داور چهارم رفت و …

  چه گفتی که از داور مسابقه کارت زرد گرفتی و از بازی بعدی پرسپولیس محروم شدی؟
  هیچی نگفتم!

  مگر می‌شود؟
  به حضرت عباس (ع) هیچی نگفتم.

  چرا به سمت داور چهارم حمله کردی؟
  من حمله نکردم! از شما بعید است که این حرف را می‌زنید. آن لحظه عصبانی شدم چون فهمیدم دوکارته‌ام کردند و رفتم جلو، پرسیدم آقای داور چهارم من چی گفتم که به داور گفتی به من کارت زرد بدهد!

  با داور وسط هم صحبت کردی؟
  از آقای البرز حاجی‌پور هم پرسیدم دلیل این کارت زرد چه بود که جواب جالبی داد و گفت داور چهارم گفته به تو کارت بدهم، حتی خود داور وسط هم نمی‌دانست من چه گفته‌ام!

  جداً؟
  باور کنید! ناراحتی من هم همین است که چرا باید داور بی‌دلیل به من کارت بدهد و بازی حساس تیم خودم را از دست بدهم.

  لابد می‌دانی محمد مایلی‌کهن هم در انتقاد از تو گفته سوشا مکانی فقط یک قمه کم داشت!
  (خیلی خونسرد) لطفاً بنویسید محمد مایلی‌کهن بزرگتر من است و به خودم اجازه نمی‌دهم علیه بزرگتر خودم مصاحبه کنم ولو آنکه حق با ایشان نباشد.

  بگذریم! حرکتی یا اشاره‌ای و کاری نکردی که داور چهارم دیده باشد؟
  شما خودتان از داور بپرسید که حرف بد من چه بود؟ داور وسط که یک کیلومتر با من فاصله داشت. آن لحظه فقط از نیمکت خودمان پرسیدم چرا به طارمی اخطار دوم را داد که داور چهارم، داور وسط را صدا زد و به من کارت داد!

  اعتراض خاصی روی کارت دوم مهدی طارمی نداشتی؟
  نه بابا! فقط دستم را تکان دادم پرسیدم چی شد؟ خود آقای برانکو هم می‌تواند شهادت بدهد. خواهش می‌کنم شما خودتان از داور وسط بپرسید سوشا مکانی چه حرفی زده که مستحق کارت زرد بوده است؟

  بعد از این اتفاق خیلی عصبی شدی.
  چون دیدم بدون دلیل دارم بازی بعدی پرسپولیس را از دست می‌دهم، از داور چهارم پرسیدم چرا؟ من چی گفتم؟!

  هواداران ملوان انزلی هم خیلی علیه تو شعار دادند. دلیلش چه بود؟
  نمی‌دانم! از دقیقه یک تا دقیقه ۱۲۰ هر چی فحش و بد و بیراه بود، نثار من کردند. من انزلی‌چی هستم اما می‌خواهم بپرسم گناهم چیست؟

  قبول نداری که خیلی بی‌دلیل عصبی می‌شوی و این برای دروازه‌بان اول پرسپولیس جالب نیست؟
  بی‌دلیل عصبی نمی‌شوم. به شما توضیح دادم دلیل اعتراض من به داور چهارم چه بود.

  منظور ما جر و بحث با مازیار زارع پس از خطا روی محسن بنگر است.
  اتفاقاً بعد از پایان بازی با خود مازیار هم صحبت کردم. ما همشهری و با هم رفیق هستیم. مشکلی با هم نداریم. آن لحظه من رفتم جلو که ضربه کاشته را بزنم و مازیار تصور کرد برای او جلو آمدم و گفت برو توی دروازه… اتفاقاً بعد از بازی وقتی به مازیار توضیح دادم، او گفت کمی عصبی بوده است.

  به هر حال برخی از این اتفاقات و شادی کردن تو می‌تواند برای هواداران حریف حساسیت‌زا باشد. این‌طور نیست؟
  من همان‌طور که گفتم، بچه انزلی هستم اما برای پرسپولیس جان می‌دهم. الان من عضو این تیم هستم و نمی‌دانم هواداران ملوان چه انتظاری دارند؟ آیا توقع دارند در پرسپولیس بازی نکنم؟ یا اینکه انتظار دارند اجازه بدهم دروازه‌‌ام باز شود؟ من دلیل این اهانت و فحاشی‌ها که علیه‌ام شد را نمی‌دانم. شما دیدید هواداران پرسپولیس چگونه حسین ماهینی را تشویق کردند؟

  بله، خبرنگارمان از ورزشگاه آزادی این خبر را داد…
  خدا خیرتان بدهد. هواداران پرسپولیس با شعار ماهینی باغیرت و کنعانی کمپانی، بازیکنان سابق خود را تشویق کردند اما من بی‌دلیل از تماشاگران ملوان و شهر خودم فحش خوردم. آیا این درست است؟

  بنده خدا مازیار زارع هم کم فحش نخورد.
  این هم درست نیست. به هر حال مازیار زارع برای پرسپولیس زحمت کشیده است. او در دربی و دقایق پایانی پنالتی زده و ضربه‌اش را مقابل استقلال گل کرده است. پرسپولیسی‌ها باید قدر زحمات مازیار زارع را بدانند. من با این اتفاق هم موافق نیستم.

  بسیار خوب، با این شرایط فکر نمی‌کنی پرسپولیس در مرحله بعدی جام حذفی در غیاب تو به مشکل بخورد؟
  من اصلاً این غیبت را قبول ندارم. کارت زرد من باید پاک شود یا اینکه حداقل داور چهارم بگوید من چه گفتم.

 2. سعید

  بی تعصب ترین بازیکن انزلی چی همین سوشاست