صالح‌نيا: عليه هدايتي مصاحبه‌اي نکردم

بهمن صالح‌نيا پس از اينکه امروز مصاحبه‌اي از وي عليه مالک سابق باشگاه ملوان به چاپ رسيده بود، اظهار داشت: ملوان خانه من است و من هميشه عاشق اين تيم هستم اما باور کنيد چهار ماه به خاطر اينکه مشکلات اين تيم را نبينم به خارج از کشور رفتم و به فرزندانم سر زدم.

به گزارش فارس، وي افزود: من پيشکسوتي نيستم که زير حرف‌هايم بزنم و يا بخواهم به خاطر خط و خطوط آنها را تکذيب کنم اما به شرفم قسم مي‌خوردم من عليه هدايتي صحبتي نداشتم و حتي در تماس يک خبرنگار عليه درودگر نيز حرفي نزدم و گفتم بالاخره ايشان مديرعامل باشگاه است و کارش را مي‌کند.

صالح‌نيا ادامه داد: من زنگ زدم که بگويم براي خبرنگاري که اين صحبت‌ها را از طرف من نوشته متاسفم و حتي قصد داشتم هر طوري که شده اين موضوع را پيگيري کنم که قطعا اين اتفاق خواهد افتاد. من حتي دو بار هم با هدايتي ديدارهايي داشتم و ضمن تشکر از او خواستم ملوان را تنها نگذارد اما به دليل اختلاف نظرهاي کوچک مشکلاتي پيش آمد که اميدوارم حل شود. اين را هم بايد بگويم من حتي پنج ماه است که به ورزشگاه هم نمي‌روم فقط به دليل اينکه دوست دارم ملوان را هميشه سر حال ببينم.بهمن صالح‌نيا

نظر شما !!
 1. رضا اصغری

  یوسفی: نباید به کسانی که ملوان را نفروختند، توهین شود

  هافبک ملوان اعتقاد دارد تیمش از لحاظ فنی وضعیت خوبی دارد اما توهین تماشاگران به بازیکنان متعصب این تیم آثار منفی زیادی دارد.

  محسن یوسفی در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت ملوان گفت: از لحاظ فنی وضعیت خوبی داریم اما از لحاظ نتیجه‌گیری روزهای خوبی را پشت‌سر نمی‌گذاریم. متاسفانه در انزلی نتیجه نمی‌گیریم و با مشکلات مالی هم دست و پنجه نرم می‌کنیم. با این حال از هواداران توقع حمایت داریم. هنوز اول فصل هستیم و چیز خاصی نشده است. متاسفانه در بازی قبلی‌مان که برابر سایپا بود، متاسفانه هواداران نسبت به برخی بازیکنان بومی و با تعصب شعارهایی مطرح کردند که باعث شد روحیه جوانان ما پایین بیاید و نهایتا آن شکست سنگین را متحمل شویم.

  او در ادامه افزود: این خوب نیست که تا گل اول را خوردیم، شعارها شروع شود. ما توقع نداریم هواداران ناراحت نباشند اما به حمایتشان نیاز داریم. وقتی به متعصب‌های ملوان فحاشی می‌شود، آثار منفی زیادی می‌ماند. آنها با این کارشان به تعصب آنهایی که ملوان را نفروختند و در این تیم ماندند، توهین می‌کنند.

  هافبک چپ ملوان در ادامه با ابراز امیدواری نسبت به آینده اظهار کرد: به آینده خوشبینیم. دو بازی خیلی سخت با دو تیم بالای جدولی داریم که باید با دست پر از میدان خارج شویم. ما برای جبران آماده‌ایم و تنها به حمایت هواداران نیاز داریم.

  یوسفی در پایان تصریح کرد: ما از لحاظ فنی خیلی خوب کار می‌کنیم و اسکوچیچ هم مربی بسیار با دانشی است که بازیکنان دوستش دارند اما متاسفانه نتیجه حرف اول و آخر را در فوتبال ایران می‌زند و ما باید به روند فعلی خاتمه دهیم.

 2. رضا اصغری

  داغ 39 ساله ی ملوان در تبریز

  تیم تراکتورسازی تبریز روز پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام میزبان تیم ملوان بندرانزلی است .

  به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز ، در هفته ی نهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتورسازی در یک بازی سخت خانگی میزبان تیم ملوان بندرانزلی است .

  تراکتورسازی در دو هفته ی اخیر در نقش طلسم شکن ظاهر شده و ابتدا سایپا را برای نخستین بار در تبریز مغلوب کرده و در گام بعدی نیز نخستین برد خود در قم مقابل صبا را جشن گرفته است .

  تراکتورسازی بعد از سپری شدن یک چهارم رقابت‌های لیگ برتر با 15 امتیاز تیم سوم جدول است . فولاد خوزستان با 18 امتیاز و نفت تهران با 16 امتیاز تیم‌های اول و دوم جدول هستند .

  * دو چهره ی متفاوت ملوان

  ملوان در دو هفته ی اخیر دو نتیجه ی متفاوت کسب کرده است . این تیم در آخرین بازی خارج از خانه در کرمان با نتیجه ی 3 بر 1 مس را مغلوب کرده بود . اما هفته ی پیش در انزلی یکی از سخت‌ترین شکست‌های خود در لیگ برتر را متحمل شده و نتیجه ی بازی را با سه گل به سایپا واگذار کرده است . ملوان در دیگر بازی‌های خارج از خانه مقابل پرسپولیس و صبا نیز شکست خورده و با راه آهن در تهران به تساوی بدون گل دست یافته است .

  سفید پوشان انزلی با هفت امتیاز در مکان سیزدهم جدول قرار گرفته‌اند .

  * سابقه ی بازی‌های دو تیم

  تراکتورسازی با ملوان در مجموع 28 بار به مصاف هم رفته‌اند که 11 بار تراکتورسازی به پیروزی رسیده و هفت بار ملوان فاتح بازی با تراکتور شده و ده بازی نیز منجر به تساوی شده است .

  نخستین بازی دو تیم در تاریخ 17 اسفند 1353 برگزار شد که ملوان در این بازی با سه گل به پیروزی رسید .

  آخرین بازی دو تیم بازی برگشت فصل گذشته بود که تراکتورسازی با گل جواد کاظمیان به پیروزی دست یافت .

  بهترین برد تراکتورسازی مقابل ملوان در سال 82 با نتیجه ی سه بر صفر به دست آمد و بهترین برد ملوان در سال 68 با چهار گل به ثبت رسیده است .

  تیم تراکتورسازی هر چند سه بار بیشتر ملوان را شکست داده ، اما آمار گلزنی این تیم نسبت به حریف کمتر است . تراکتورسازی 25 بار دروازه ی ملوان را گشوده ، اما ملوانی‌ها 26 بار توپ را وارد دروازه ی تراکتور کرده‌اند .

  بهترین گلزن تراکتورسازی مقابل ملوان ستار نوبری و عابدین یزدانی با دو گل زده هستند .

  در بین مربیان واسیلی گوجای رومانیایی با چهار پیروزی بر ملوان ، بهترین آمار را به خود اختصاص داده است .

  * لیگ برتر

  سابقه ی بازی دو تیم در لیگ برتر 10 بازی است که چهار بار تراکتور به پیروزی رسیده و دو بار نیز مغلوب شده و چهار بازی نیز با تساوی به اتمام رسیده است . بازی فصل گذشته ی دو تیم در انزلی یک بر یک مساوی شده و در تبریز نیز تراکتورسازی با یک گل به پیروزی رسید .

  * شکست‌ناپذیری تراکتورسازی مقابل ملوان

  دو تیم قدیمی فوتبال کشور در خانه ی خود مقابل هم تا به امروز شکست‌ناپذیر بوده‌اند . نه ملوان در تبریز موفق به شکست دادن تراکتورسازی شده و نه تراکتورسازی در انزلی ملوان را مغلوب کرده است . باید منتظر ماند و دید در بیست و نهمین بازی دو تیم این رکورد حفظ خواهد شد .

  * ویژگی‌های دو تیم

  مردمی‌بودن از ویژگی‌های بارز تیم‌های تراکتورسازی و ملوان است . بازی‌های دو تیم همواره جذاب و پرتماشاگر هستند . همچنین تراکتورسازی و ملوان برگزارکننده ی نخستین بازی فینال جام حذفی کشور بودند که ملوان با نتیجه ی چهار بر یک مقابل تراکتورسازی به پیروزی رسیده است .

  با وجود این که تراکتورسازی در لیگ برتر با کسب دو عنوان دومی عملکرد بهتری نسبت به ملوان دارد ، اما سه بار قهرمانی در جام حذفی در دهه ی 50 و 60 و سابقه ی حضور در باشگاه‌های آسیا ، ملوان را از حیث افتخارات برجسته‌تر کرده است .

  از نکات دیگر این بازی تقابل فرهاد پورغلامی مربی تراکتورسازی با شاگردانش است . پورغلامی سابقه ی هدایت چندین ساله ی تیم ملوان را برعهده داشته است .

 3. رضا اصغری

  رافخایی : برای ملوان سم‌پاشی می‌کنند ! / آرامش نداریم

  آقای گل فصل پیش لیگ برتر گفت : متاسفانه ملوان آرامش ندارد اما مطمئنم با کمی صبر تیم مان به روزهای خوبش نزدیک می شود .

  این روزها اسکوچیچ و شاگردانش شدیداً تحت فشار هستند و عملکرد پر افت و خیزشان در مسابقات گویای این شرایط است . سیدجلال رافخایی در این مدت تنها دو گل برای تیمش به ثمر رسانده است . این بازیکن در بازی با سایپا مصدوم شد اما به دلیل اتفاقاتی که درانزلی پیش آمده ، بیشتر ناراحت است .

  * مصدومیتت جدی است ؟
  فعلاً که روزی دو جلسه زیر نظر کادر پزشکی برنامه ی فیزیوتراپی دارم و باید دید شرایط چه طور پیش می رود .

  * پس به بازی با تراکتور نمی رسی ؟
  نه ، به این دیدار حساس نمی رسم و نمی توانم ملوان را در بازی با تراکتور همراهی کنم .

  * به نظرت دلایل افت و خیز ملوان چیست ؟
  فوتبال بالا و پایین دارد و مطمئناً اگر خدا بخواهد ، شانس هم روزی به ما رو می کند .

  * یعنی فقط شانس دخیل است ؟
  نمی دانم چرا ما چنین وضعیتی داریم . روزی که خوب فوتبال بازی می کنیم ، امتیاز از دست می دهیم و روزی که خوب نیستیم ، می بریم . مطمئنم که شرایط تیم بهتر از این می شود ، تیم ما خوب فوتبال بازی می کند و اگر فرصت به ما داده شود ، می توانیم نتایج متفاوتی بگیریم . یازده بازیکن از ملوان جدا شدند و اولین مربی خارجی به تیم ما آمده است ، تا با شرایط انزلی وفق پیدا کند ، زمان می برد . اسکوچیچ هنوز به به ارنج ایده آلش نرسیده و باید به او فرصت داد تا با محیط هماهنگ شود .

  * اما همه از ملوان نتیجه می خواهند ؟
  من مطمئنم اگر به ما فرصت دهند ، صبر داشته باشند و به مربی اعتماد کنند ، ملوان به آرامش و موفقیت می رسد . تازمانی که به ما و جوانان تیم زمان ندهند و تیم مشکل دارد و این مساله حل نخواهد شد . ملوان با تماشاگرانش تبدیل به این تیم شده و تا این جا پیش رفته است و اگر حمایت نشود ، ضرر می بینم و دودش نه تنها به چشم ما بلکه به چشم دیگران هم خواهد رفت . ملوان اگر تا به حال در لیگ و جام حذفی موفق بوده ، مطمئناً با حمایت این هوداران و اطرافیان تیم بوده است .

  * منظورت از دیگران همان هایی است که در بازی با سایپا عکس العمل نشان دادند ؟
  درباره ی این مساله نمی خواهم حرف بزنم ، هرکس به اندازه ی خودش در شرایط فعلی سهیم است . اگر حرف بزنم از حالت عادی خارج می شود و این به وجدان طرفداران تیم بر می گردد و ما هر قدر که تلاش کنیم و پیروز شویم ، بازهم نسبت به ما بی لطف هستند .

  * شاید این کم لطفی ها به دلیل این است که دوست ندارند ، مربی خارجی در این تیم باشد و به خاطر اسکوچیچ این کارها را انجام می دهند ؟
  متاسفانه سم پاشی هایی اطراف ملوان می شود و به همین دلیل به آرامشی که انتظار داریم ، نرسیدیم . اسکوچیچ اولین مربی خارجی است که به انزلی آمده و همیشه حساسیت هایی در این تیم وجود داشته است . هم از لحاظ فنی و هم اخلاقی ؛ مربی خوبی است و به نظرم پیشکسوتان و هواداران ملوان به خاطر تیم شان صبر داشته باشند تا تیم به نتیجه برسد . اگرهر دو طرف دراین وضعیت تحمل داشته باشند ، به اهداف مان در این باشگاه خواهیم رسید .

  * بازی با تراکتور سازی را چطور می بینی ؟
  ما همیشه مقابل تراکتورسازی چه در انزلی و چه در تبریز خوب کار کردیم و بازیکنان ملوان در این بازی همه ی تلاش شان را انجام می دهند تا تیم نتیجه بگیرد . خدا هم لطف کند و کمی از شانسی که به تیم های دیگر می دهد ، نصیب ما کند ، توپ های مان وارد دروازه شود ، با دست پر از تبریز بر می گردیم .

  * چرا فرصت های گلزنی ملوان به راحتی از دست می رود ؟
  واقعاً خودم هم نمی دانم . ما خوب بازی می کنیم اما یک سری اشتباهات باعث می شود که موقعیت های مان را از دست بدهیم . انشالله از بازی با تراکتور این وضعیت فرق کرده و روزهای خوب ملوان را خواهید دید و به اهدافی که مربی دارد ، می رسیم .

 4. رضا اصغری

  17 تیم از دور مسابقات جام حذفی کنار گذاشته شدند

  سازمان لیگ آزادگان با ارسال نامه یی به 21 هیات فوتبال استان کشور از اعلام برنامه ی هفته ی سوم رقابت های جام حذفی یادواره آزاد سازی خرمشهر فصل 93-92 و همچنین حذف 17 تیم از حضور در این پیکارها خبر داد .

  به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، سازمان لیگ آزادگان با ارسال نامه یی به 21 هیات فوتبال استان کشور اعلام کرد که با توجه به آرای صادره و قطعی از سوی کمیته ی انضباطی در خصوص تیم های بدهکار لیگ های دسته ی اول و دوم کشور به اشخاص حقیقی و حقوقی و نیز تاکیدهای روسای کمیته ی انضباطی و استیناف مبنی بر اجرای آرای صادره تیم های آلومینیوم هرمزگان ، گهر دورود لرستان ، اتکا گلستان ، استقلال اهواز ، نفت و گاز گچساران ، شهرداری تبریز ، نساجی مازندران ، برق شیراز ، صنعت ساری ، سایپای شمال ، شاهین بوشهر ، شهرداری یاسوج ، استیل آذین تهران ، ایرانجوان بوشهر ، شهرداری اراک ، شهرداری بندرعباس و ابومسلم خراسان از دور مسابقات جام حذفی کنار گذاشته شدند .

  * هفته ی سوم – یکشنبه : 92/06/24

  مس رفسنجان – نیروی زمینی تهران – تختی – رفسنجان – ساعت 16:00

  پیام صنعت آمل – استانداری کرمانشاه – کارگران – آمل – ساعت 16:00

  پیروزی گرمسار – گیتی پسند اصفهان – تختی-گرمسار – ساعت 16:00

  بهمن شیراز – ملی حفاری اهواز – شهید دستغیب – شیراز – ساعت 16:00

  گل گهر نوین سیرجان – فولاد یزد – اختصاصی گل گهر – سیرجان – ساعت 16:00

  داماش ایرانیان – جنوب سوسنگرد – صنایع دفاع – تهران – ساعت 16:15

  کاسپین قزوین – استقلال ساری – 5 مرداد- قزوین – ساعت 16:15

  الوند همدان – معاونت ورزش کیش – قدس – همدان – ساعت 16:15

  مس سونگون تبریز – سپیدرود رشت – تختی – تبریز – ساعت 16:15

  البدر بندر کنگ – گل گهر سیرجان – تختی – بندرلنگه – ساعت 16:15

  شهدا نیروی هوایی تهران – سیاه جامگان مشهد – دوشان تپه – تهران – ساعت 16:15

  نبردشهر کرد – تالار وحدت همدان – انقلاب – شهر کرد – ساعت 16:15

  فولاد نوین اهواز – پاس گناوه – اختصاصی – فولاد اهواز – ساعت 16:30

  نفت مسجد سلیمان – پیکان تهران – اختصاصی نفت – مسجد سلیمان – ساعت 16:30

  پرسپولیس گناوه – عقاب نیروی هوایی شیراز – سراجی – گناوه – ساعت 16:30

 5. رضا اصغری

  جلالي : بازي با ملوان مي تواند روز خاصي براي تراكتورسازي باشد

  سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت : بازي با ملوان مي تواند روز خاصي براي ما باشد و مطمئنم هواداران با پر كردن ورزشگاه تيم را به عنوان مدعي در فصل جاري مطرح خواهند كرد .

  مجيد جلالي عصر روز چهارشنبه در كنفرانس خبري قبل از بازي با ملوان افزود : همه مصمم هستيم با ارايه ی بازي در خور شان تراكتورسازي نتيجه ی لازم را بگيريم و در جمع مدعيان بمانيم .

  وي گفت : ملوان تيم غيرقابل پيش بيني است و مقابل اين تيم بايد همانند مقابله با بهترين تيم بازي كنيم .

  جلالي اظهار كرد : نبايد به بازيكنان ملوان فضاي بازي بدهيم چرا كه آن ها در بازي با مس نشان دادند كه از فرصت ها و فضاها به خوبي استفاده مي كنند .

  تراكتورسازي در هفته ی نهم از رقابت هاي ليگ برتر ميزبان ملوان بندر انزلي است .

  اين بازي ساعت 18:00 در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز و با قضاوت سيدمهدي سيدعلي برگزار خواهد شد .

  تراكتورسازي و ملوان به ترتيب با 15 و هفت امتياز در رده هاي سوم و سيزدهم جدول رده بندي قرار دارند .

 6. sari

  ايكاش بعضي از هواداران ملوان بدانند ……دشمنان مان به اندازه طرفداران ما هستند.پس خواهش مي كنيم هوشيار باشيد.زيرا همه آنها دنبال سوژه هستند. زيرا منتظر هستند شما الف را بگوئيد. ديگر كاري با ما ندارند.اگر واقعا طرفدار ملوان هستيم بايد سعي كنيم مشكل كوچك ملوان را بزرگ جلوه ننمائيم. اول بايد مشكل بيرون زمين را درست كنيم بعد به داخل زمين برسيم…1- مشكل مالي..2-نداشتن يك زمين درست حسابي .براي تمرين.يعني درشهري كه هفته شش روز اش باراني مي باشد.انزلي به يك استاديوم بزرگ سر پوشيده احتياج دارد.نه زمين حسن رود .زمين خوب وبزرگ سرپوشيده توانايي قدرت بچه ها را بالاتر مي برد.3 – تعين نمودن افرادي در استاديوم تا حدود تماشاگر ان ملوان تا زماني كه از طرفي عده اي براي برهم زدن فعاليت مي كنند.در يك منطقه دور هم جمع كرده تا از اينگونه افراد شناسايي گردند.4-توجه كردن به مشكلات سالهاي قبل كه كاركردشان در برابر زير سازي وحمايت كردن از جوانان ونوجوانان ضعيف بوده. .به كار گرفتن ازافراد غير بومي نشانگر.كم كاري افراد سابق مي باشد..وگرنه بخاطر رفتن يكي دونفر نبايد آنقدر خلع در تيم بوجود مي آمد.5.همه افرادي كه احساس مي كنند مي تواند به ملوان به هر محوي خدمت كنند .بايد جلو بيايند. نه كه از دور فقط حرف ويا شعار بدهند…اينگونه مشكلات زياد مي باشد.كه بايد رفع شده نه اينكه به مشكلات اضافه شود. تا اميدواري مان بيشتر گردد. .ملوان بهچند برد متوالي دارد تا ملوان را از بحران در آورد. همه تيم ها خوب وبزرگ هستند. ونبايد فكر كنيم ملوان بازي هاي سختي در پيش دارد .زيرا همه در كارنامه شان چند باخت را دارند..حتي تيم هاي ميلياردي…..به اميد برد ملوان در تبريز. فوتبال هيج وقت قابل پيش بيني نبوده ونيست.ونخواهد بود.پس هر دو تيم ياترس ويا اميدوار هستند.

 7. رضا اصغری

  در جديدترين رده‌بندي فدراسيون جهاني فوتبال
  ايران در رده چهل‌و‌هفتم جهان ودوم آسياقرارگرفت

  در جديدترين رده‌بندي فيفا، تيم‌ ملي فوتبال ايران با صعودي 5 پله‌اي در مکان چهل‌و‌هفتم برترين تيم‌هاي ملي فوتبال جهان ايستاد.
  [ايران در رده چهل‌و‌هفتم جهان ودوم آسياقرارگرفت]

  فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) جديدترين رده‌بندي تيم‌هاي ملي دنيا در ماه سپتامبر را اعلام کرد که در اين رده‌بندي تيم ملي ايران با 5 پله صعود نسبت به ماه قبل و با 671 امتياز رتبه چهل‌و‌هفتم جهان را به خود اختصاص داد.

  براساس اين گزارش، در رده‌بندي 10 تيم برتر دنيا هم تيم ملي فوتبال اسپانيا با 1514 امتياز همچنان بهترين تيم دنيا است و آرژانتين با پشت سر گذاشتن آلمان در جايگاه دوم ايستاد.

  به گزارش تسنيم،در رده‌بندي اعلام شده، تيم ملي فوتبال ايران در ميان تيم‌هاي آسيايي با 5 پله صعود پس از ژاپن در مکان دوم قرار گرفت. در رده‌بندي جديد تيم ملي کشورمان با 671 امتياز بالاتر از تيم‌هاي ملي استراليا، ازبکستان و کره‌جنوبي در قاره کهن قرار دارد.

  از نکات جالب توجه در اين رده‌بندي سقوط 2 پله‌اي تيم کره جنوبي و سقوط 6 پله‌اي تيم ملي فوتبال استراليا است.

  رده‌بندي 10 تيم برتر فوتبال دنيا به شرح زير است:

  1- اسپانيا 1514 امتياز (بدون تغيير)

  2- آرژانتين 1263 امتياز (2 پله صعود)

  3- آلمان 1261 امتياز (يک پله سقوط)

  4- ايتاليا 1199 امتياز (2 پله صعود)

  5- کلمبيا 1180 امتياز (2 پله سقوط)

  6- بلژيک 1159 امتياز (4 پله صعود)

  7- اروگوئه 1126 (5 پله صعود)

  8- برزيل 1067 امتياز (يک پله صعود)

  9- هلند 1058 امتياز (4 پله سقوط)

  10- کرواسي 1051 امتياز (2 پله سقوط)

  رده‌بندي 5 تيم برتر آسيا نيز به صورت زير است:

  1- ژاپن 695 امتياز – چهل‌وسوم جهان (6 پله سقوط)

  2- ايران 633 امتياز (5 پله صعود)

  3- استراليا 603 امتياز (6 پله سقوط)

  4- ازبکستان 579 امتياز (2 پله صعود)

  5- کره‌جنوبي 574 امتياز (2 پله سقوط)

 8. سعید

  بازی ملوان تراکتور امروز در تبریز نیمه اولش را دیدم بچه ها خوب بودند یعنی خدا پغیمبری ملوان همیشه خوب است از روی تعصب این حرف را نمیزنم چون فوتبال در خون این تیم است شاید نام ملوان بدون مربی هم نصف این بازی را خواهد کرد با توجه به اینکه بازیکنان بومی ملوان از سن بالایی بر خوردار نیستند اما باید بدانند که در تیم یزرگ و ترنمت بزرگتری بازی میکنند نباید هنوز بدنبال بازیهای دوران کودکی خود باشند نمیدانم این چه عادتی است که تیم ملوان سالهاست به ان عادت کرده و ان اینکه نمیتوانند پاسهای اسان بهم بدهند حتما باید خود را بین 3.4 بازیکن حریف ببینند انگه پاسهای سخت به همئ بدهند که انهم لو رفتن توپ است همین نیمه اول که در پایانش این مطالب را مینویسم چند بار این کار را کردند در صورتی که مسی و رونالدو نیز دنبال این هستند که پاس ساده و دور از خطر برای تیم خود بدهند انشاالله این نقیصه بر طرف شود