شرایط ملوان قبل از آغاز مجدد لیگ در اهواز

مهدی حسینی نسب، دستیار حمید استیلی در مورد شرایط ملوان گفت:ما دو روز زودتر به اهواز آمدیم و تمرینات مان را اینجا دنبال کردیم. از نظر فنی و آمادگی شرایط مناسبی برای این بازی داریم.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش در این بازی گفت: حسین ماهینی سه کارته است و نمی تواند در این بازی ما را همراهی کند و عزت پورقاز هم مصدوم است و همراه تیم به اهواز نیامده است.
حسینی نسب در مورد وضعیت نقل و انتقالات تیمش در نیم فصل گفت: در نیم فصل آنطور که باید نتوانستیم نفرات موردنظرمان را جلب کنیم اما به بازیکنانی که در تیم حضور دارند اعتماد داریم و برای باقی بازی ها آماده هستیم. هر چند برای جذب بازیکن آزاد مشکلی نداریم و لیست مان برای این مساله خالی است هر چند دنبال یک بازیکن خارجی هستیم و اگر فوروارد خوب خارجی نظرمان را جلب کند نسبت به جذب اقدام خواهیم کرد.

کمک مربی ملوان در پایان در مورد حریف این هفته شان گفت: استقلال اهواز یک سری از بازیکنانش در نیم فصل رفته اند و کاملا ناشناخته هستند و شرایط ما به گونه ای است که باید سه امتیاز را بگیریم و اینکه از حریف شناخت زیادی نداریم برای ما دردسرساز است. هر چند ما طبق برنامه و تاکتیک خودمان در این بازی حاضر می شویم.

نظر شما !!

دیدگاه ها بسته شده اند.