درودگر: از محجوب و غلامی به دادگاه شکایت می‌کنم

مدیرعامل سابق باشگاه ملوان گفت: از سیروس محجوب و حسین غلامی به دادگاه شکایت می‌کنم.

صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در واکنش به اظهارات حسین غلامی قائم مقام باشگاه ملوان گفت: ابتدا باید به امیر دریادار سیاری فرمانده کل نیروی دریایی و همچنین امیر افشین رضایی حداد فرمانده یگان چهارم نیروی دریایی به خاطر داشتن چنین ناخدایی تبریک بگویم. ناخدایی که ادبیاتش مربوط به منطقه خاص است که حتی نمی‌خواهم اسم آن منطقه را بیاورم.

وی ادامه داد: من از طریق مراجع قضایی از حسین غلامی شکایت می‌کنم و اثبات می‌کنم که چه کسی عوامفریبی می‌کند و از محجوب مالک باشگاه ملوان هم شکایت می‌کنم که او چراغ سبز به غلامی نشان داده تا این حرف‌ها را بزند.

مدیرعامل سابق ملوان با اشاره به طلبش از این باشگاه گفت: همه می‌دانند که باشگاه ملوان به من بدهکار است و حتی فرماندار انزلی نامه رسمی داده که پولم را می‌دهد و طلبم پرداخت می‌شود. داوودی به من نامه داد که مطالباتم پرداخت خواهد شد.

درودگر با اشاره به فرهنگ بالای مردم انزلی گفت: مردم انزلی انسان‌هایی بسیار فرهیخته و با فرهنگی هستند و سطح سواد استان گیلان بالاترین سطح سواد کشور است بنابراین باشگاه ملوان نباید به داشتن فردی مثل غلامی افتخار کند و حضور غلامی در این باشگاه افتخارآمیز نیست و در تعجبم که چطور مسئولان و فرماندهان ارتش امور افراد زیر دستشان را کمتر کنترل می‌کنند.

وی تصریح کرد: ادبیات هر شخصی نشان‌دهنده شخصیت اوست اما غلامی بهتر است به مردم انزلی پاسخ بدهد که چرا از منطقه آزاد اخراج شد اما من هر جا که بودم خودم استعفا دادم هر چند دوباره از من دعوت به کار کردند ولی آدم‌های کوچک هر چه بر زبانشان می‌آید علیه دیگران می‌گویند. ناراحتی غلامی هم از این است که زمانی که سرپرست ملوان بود 220 روز در تمرینات غیبت داشت و من او را جریمه کردم و پولش را ندادم.

نظر شما !!
 1. سامان

  آقای درودگر تو در قلب ما انزلیچی ها هستی و این بی … نمیتوانند خللی در علاقه مردم به شما ایجاد نماید

 2. نعيم

  نميدونم چرا يه عده ميخوان درودگر رو خراب كنن تا خودشون بزرگ بشن.خيلي زشته اين حركات

 3. خسرو

  ملوان شده نوندونی یک عده مفت خور . محجوب و ببو گلابی فرض کردن از بدو تاسیس باشگاه هرکی طلب داشته با بهرش زدن تو حساب بدهی باشگاه .

 4. ساسان خراسانی

  جون مادرتون تموم کنید..

 5. malavan

  به تو چه دروغگر؟ تو رو هیچ جا تحویل نمیگرن. الکی خودتو نخود هر آش نکن. سابقه ات تو کمیته فوتسال معلومه حالا چطور و با چه شیوه ای واسه خودت یه سری نوچه تو امزلی درست کردی بماند. داداش واست بهتره بی خیال ملوان شی وگرنه همانطور که ناخدا غلامی گفت اگه بخواد مسائل رو کنه خیلی بد میشه برات

 6. مجید ابای

  محجوب بیا بمون ماهاهم پشتتیم