حاشیه سازی در تودیع و معارفه معاون فرمانداری انزلی/ افرادی که روزنامه فروش بودند پست های کلیدی می گیرند

ظهر امروز(سه شنبه) مراسم تودیع و معارفه معاونت عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری بندرانزلی با حضور نماینده شهرستان، فرماندار و سایر مسئولین در فرمانداری بندرانزلی برگزار شد.

 در این جلسه پرحاشیه نادر خوارزمی طی سخنانی برکناری خود در ایام تغییرات در بدنه استانداری را صرفاً سیاسی توصیف نمود و خاطرنشان کرد : مسئله‌ای که جای تامل دارد اینکه مسائل حزبی و جناحی باعث برکناری من شده است و در حالیکه حوزه کاری من معاونت عمرانی است اما حوزه دیگری در برکناری من نقش دارد و در این خصوص اعمال نظر می‌کند.
خوارزمی همچنین با اشاره به سوابق اجرایی خود در سمت بخشداری، ریاست اداره راه، شهرداری، مدیرکل استانی و معاونت فرمانداری در ادامه افزود: بنده که ۲۵ سال سابقه کار اجرایی دارم با بی‌مهری از کار برکنار می‌شوم اما کسانیکه یک روز سابقه کار اجرایی نداشتند و روزنامه‌فروش بودند پست‌های کلیدی دریافت می‌کنند و بسیار مورد حمایت قرار می‌گیرند.
وی همچنین در ادامه و با اشاره به این مطلب که مهم این است که مردم از من راضی باشند نه مسئولین، افزود: من نیازی به تعریف و تمجید مسئولین ندارم و عملکرد من مشخص است. حال روز بعضی از آقایان مانند کسی است که خود را به خواب زده است و به هیچ عنوان بیدار نمی‌شود.
وی در پایان گزارشی از عملکرد خود در دوران ۲۲ ماهه تصدی پست معاونت عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری در جلسه ارائه نمود و برای معاونت جدید آرزوی توفیق نمود.