تاکید فرماندار انزلی بر توسعه گردشگری دریا محور

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی فرمانداری انزلی به ایرنا ، میرشمس مومنی زاده تصریح کرد:بندرانزلی ظرفیت فوق العاده ای برای این امر دارد و باید از این ظرفیت به نحوه مطلوبی در توسعه و رونق گردشگری بهره برد.
وی در این آئین با اشاره به جایگاه مردم در نظام اسلامی افزود:دولت یعنی همه کسانی که قبول مسئولیت می کنند و این نکته مهم وظیفه ما را سنگین تر می کند زیرا مردم صاحب نظام و کشور هستند.
وی روزمرگی را از آفات بزرگ پیشرفت و توسعه عنوان و تصریح کرد : اگر دچار روزمرگی شویم نمی توانیم یک مدیر خوب باشیم و باید کنار برویم و فرصت خدمت را به افراد با انگیزه و توانمند بدهیم.
فرماندار بندرانزلی با اشاره به ظرفیتهای این شهرستان در زمینه اقتصادی و گردشگری اشاره نمود و گفت: باید با مدیریت صحیح در صنایع تبدیلی و چند منظوره در عرصه تولید و کارآفرینی از آن بهره ببریم.
مومنی زاده توسعه مهارت آفرینی را یکی از ضروریات دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی عنوان و خاطرنشان کرد: باید کار گروه اشتغال در شهرستان وارد عمل شود و با آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای در افزایش بهره وری نیروی انسانی گام بردارد.
فرماندار انزلی از همه مدیران اجرایی شهرستان خواست تا با جدیت و همت بیشتر در انجام امور بکوشند و بغیر از امور روزمره برای آینده کاری هم برنامه ریزی خلاقانه داشته باشند تا مردم شاهد تحول رو به رشد در شهرستان باشند.
نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی هم شاخصه اصلی دستیابی به اهداف و آرمانهای نظام را همراهی و همدلی آحاد مردم خصوصا مسئولان دانست و رسیدگی به امور مردم را با تکریم، گشاده رویی و جلب رضایت آنان بیان نمود.
حسن خسته بند ، دستیابی به اقتصاد مقاومتی را سرفصل امور اجرایی کشور در ادامه مسیر توسعه خواند و گفت: باید با برنامه ریزی و پیگیری مستمر در تحقق این مهم بکوشیم زیرا با وجود فرصتهای ارزنده ای که این شهرستان دارد اگر از آن بهره نبریم فقط افسوس برای ما خواهد ماند.
در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات نادر خوارزمی، سجاد کریمی بعنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری بندرانزلی معرفی شد.