استیلی: بی پولی بازیکنان را اذیت می کند

سرمربی ملوان گفت: امیدوارم هرچه زودتر مشکلات مالی ملوان حل شود تا بازیکنان تمرکز لازم را داشته باشند.

حمید استیلی در خصوص شرایط ملوان با توجه به بی پولی اظهار داشت: تمرینات تیم را سه روز تعطیل کردیم تا بازیکنان استراحت کنند. از فردا تمرینات مان را آغاز می کنیم و از شنبه در کردان اردو می زنیم. به احتمال زیاد بازی تدارکاتی برگزار خواهیم کرد تا در این تعطیلات به آمادگی لازم برسیم.

وی درباره مشکلات مالی ملوان گفت: هنوز مشکلات مالی ملوان پابرجاست. اما رضائیان مدیرعامل جدید و هیات مدیره تلاش زیادی کردند تا این مشکلات حل شود. واقعا بی پولی بازیکنان را اذیت می کند چون آنهابا تمام وجود بازی می کنند و امیدوار هستند هرچه زودتر مشکلات حل شود. تعطیلات لیگ برای ملوان خیلی خوب است چون ما فرصت نداشتیم با یکدیگر پیش از شروع فصل کار کنیم. اما این تعطیلات زمانی به درد تیم می خورد که بازیکنان فقط به تمرین فکر کنند و تمرکز داشته باشند. مشکلات مالی و حاشیه ای ذهن بازیکنان را درگیر کرده است و امیدوارم هرچه زودتر مبلغی به تیم تزریق شود. البته دنیامالی و مسوولان استان زحمت خودشان می کشند که امیدوارم نتیجه بدهد.

سرمربی ملوان در رابطه با بازی تیم ملی خاطرنشان کرد: به نظر من عمان سخت ترین تیم گروه است و بهتر از ترکمنستان و هند  و گوام بازی می کنند. ما نباید این تیم را دست کم بگیریم و تیم ملی باید با برد به ایران برگردد. عمان بعد از ایران قوی ترین تیم گروه است.

استیلی در پایان اذعان داشت: راستش آنقدر درگیر مشکلات ملوان هستم که فرصت نمی کنم بازی های پرسپولیس را پیگیری کنم و به همین دلیل نمی توانم در مورد شرایط این تیم اظهار نظر درستی بکنم. مشکلات ملوان واقعا زیاد است و من نمی خواهم با حرف زدن در این مورد بیشتر به این مساله دامن بزنم.

نظر شما !!
  1. سيد اكبر رجيل بخش

    سلام
    آقای استیلی بی پولی را بهانه نکنید در ۲ بازی اخیر مقابل پرسپولیس و پدید ارنج و تعویض های دیر شما باعث شد جام جذفی شکست بخوریم و لیگ مقابل پدیده ۲ امتیاز را از دست بدیم لطفا پس از پایان بازی فیلم بازی را نگاه کنید