اختصاصی: گزارش تصویری تمرینات ملوان/تا ۴شنبه منتظر بهشتی میمانیم
به گزارش اختصاصی Malavan.ir ، تیم فوتبال ملوان بندر انزلی که این روزها بدون سرمربی و مالک همچنان سر می کنند ، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز تمرینات خود را با تست گیری از بازیکنان پایه و بدون حضور نفرات اصلی استارت زد .
در این تمرین بازیکنان پایه برای تست گیری و ورود به تیم بزرگسالان شرکت کرده بودند که تمام بازیکنان اصلی تیم بیرون زمین نظاره گر آنها بودند . حتی بازیکنان ملی پوش ملوان نیز برای تماشا این تمرین به انزلی آمده بودند .
گفتنی است آرش افشین و مهرآزما به طور اختصاصی با بدنساز تیم به تمرین پرداختند و همچنین پویا نزهتی بازیکن اسبق ملوان نیز به تماشای این تمرین آمد و همچنین حدود ۵۰۰ هوادار ملوان از تمرین دیدن کردند.
قابل ذکر است  به نقل از یکی از اعضای هیئت مدیره آنها فقط تا چهارشنبه منتظر داریوش بهشتی می مانند و پس از آن بدنبال گزینه های دیگر می روند.

 

نظر شما !!
 1. سيد اكبر رجيل بخش

  سلام
  متاسف هستم برای کل نمایندگان استان گیلان که نمیتوانند یک تیم ریشه دار مثل ملوان را حفظ کنن اگر مسئولین شهر اصفهان این امکانات مثل بندر . گمرک . شیلات و غیره را در اختیار داشتند الان یک تیم تراز اول دیگر با بهترین بازیکنان داخلی و خارجی برای قهرمانی یا گرفتن سهمیه آسیا بسته بودن واقعا گریه داره

 2. sari

  به قول اقای جناب خان.
  بوس-بوس.
  زیرا تنها چیزی که در این دنیا ارزش دارد.
  عشق ومحبت واحترام گذاشتن به همدیگر می باشد.
  آفرین همین طور که د تصاویر می بینییم .احترام همدیگر را داشته باشید ووبرای همدیگر ارزش قائل شوید.
  زیرا هر ثانیه که می گذارد .خاطراتی از زندگی ما می باشد.
  زمانی به موفقیت خواهید رسید. عشق ومحبت- همدلی-اتحاد-همفکری اولین گام وپشت همدیگر وحمایت کردن از همدیگر گامهای بعدی ماها باشد.
  غیر از این هم باشد باید بدانیم همه ما ول معطلیم

 3. مجید

  ملوان از وقتی که خصوصی شد همش این نوع مشکلات براش پیش میاد . چه بهتر دست دولت میموند.

 4. vahid

  قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس رو ….. اون یکی میگه من ۱۰ میلیارد نقد همین حالا میریزم به حساب باشگاه فقط انتخاب اعضا هیات مدیره با من باشه …. اونوفت تیم رو میدن به یکی که ۴ میلیارد هم هنوز نتونسته جور کنه و هیات مدیره هم سر جاشون باشن .