اختصاصی: شهبازی خواسته های خود را در۴بند به هیات فوتبال داد

به گزارش اختصاصی Malavan.ir طی درخواست ریاست هیئت فوتبال بندر انزلی از دیگر متقاضی سهام ملوان ، جواد شهبازی ضمن تشکر طی بیانه ای خواسته های خود را طی ۴ بند بیان کرده و اعلام آمادگی داشته در صورت قبول این بندها وی یکشنبه ۱۰ میلیارد به حساب باشگاه یا به حساب بازیکنان واریز نماید . بیانه ای که جواد شهبازی در اختیار خبرنگار Malavan.ir قرار داد به شرح زیر است :

 

جناب آقای محمود رمضانی پور

ریاست هیات فوتبال شهرستان بندر انزلی

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرتعالی و مسئولین محترم , عطف به نامه شماره ۴۰۹-۱۷/۱۰ به مورخ ۹۴/۴/۱۸ آن هیات محترم احتراما باستحضار می رساند : در خصوص در اختیار گرفتن سهام باشگاه فرهنگی ملوان توسط اینجانب شروط خود را بشرح ذیل اعلام میداریم.

۱- با توجه یه اینکه سهام باشگاه در حال حاضر در اختیار آقای محجوب بوده و بدون تعیین و تکلیف آن متاسفانه به آقای بهشتی بصورت تفاهم نامه واگذار گردیده در اسرع وقت نسبت به ابطال هر دو تفاهم نامه و صلح نامه از طرف مسئولین اقدام گردد.

۲- اعضاء هیات مدیره محترم باشگاه بصورت ۷ نفر تشکیل خواهد گردید که حضور ۲ نفر از نیروی محترم دریی جمهوری اسلامی ایران و یک نفر از مسئولین محترم شهر و ۴ نفر از طرف اینجانب تعیین و معرفی خواهد گردید.

۳- پس از اینکه سهام باشگاه در خصوص واگذاری تعیین تکلیف گردید و حساب مالی باشگاه از لحاظ بدهی معوقه به صورت کامل بررسی و شفاف سازی گردیده باشد تمام بدیهی های معوقه بازیکنان در شروع کار تسویه گردیده و برای سال جاری ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد پرداخت خواهد شد.

۴-کادر فنی مجرب و سرپرست تیم با صلاحدید هیات مدیره محرتم تعیین و معرفی خواهد گردید.

در صورت قبولی و پذیرش شروط فوق در ۴ بند اعلام شده از طرف اینجانب خطاب به مسئولین شهر اینجانب نسبت به پرداخت هزینه های اولیه تا ۱۰ میلیارد تومان در اجرای مفاد بند ۳ شروط اعلامی تقبل خواهد نمود . لذا لازم به ذکر می باشد در صورت قبولی شروط فوق ابنجانب روز یکشنبه مورخ ۹۴/۴/۲۱ ساعت ۱۷ در هیات فوتبال حضور خواهم داشت .

     با تقدیم احترام

      جواد شهبازی

DSC_9024

نظر شما !!
 1. مجتبی

  ممنون از تمام دست اندرکاران سایت ملوان دات آی آر که عاشقان واقعی ملوانند و پیگیر این موضوع هستن انشالله هر چی به صلاح ملوانه همون باشه

  ایران ملوان

 2. حسین

  به به ایول
  ایشالا هرکی که بهتره بیاد و باتوجه به شناختی که از شهبازی پیدا کردیم ایشون بهتره از مسئولین خواه می کنند یک حرکتی بزنند دیگه بابا

 3. سید کاظم

  بادرود
  ازاول باید همین کارو می کردن بااین حال ۳۰روزازقافله عقبیم ولی ماهی رو هروقت ازاب بگیرید تازه هست امیدوارم دیگه فریب امثال سیاسی کارارو نخوریم که همیشه واسه رای خودشون کارمی کنن فقط ملوان ودیگرهیچ

 4. rahman

  بهترین گزینه ازاول همین اقای شهبازی بود من هنوزتعجب میکنم چطور تیم رومیخواستن به ادم سیاسی مثل بهشتی بدن میخواستن تیم رونابود کنن پیشنهادی که اقای شهبازی دادن واقعا پیشنهاد عادلانه ایست

 5. محمد

  واقعا برای مسولین شهر تاسف می خورم که همه شهر رو مورد تمسخر قرار دادن
  http://www.varzesh3.com/news/1251297/3-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC%DB%8C-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF!

 6. رضا

  من دو تا سئوال دارم: ۱- شرکتی که می خواد یک باشگاه را اداره کنه یعنی یه تایپیست نداشته که نامه را دست نویس نده؟! از سر برگش هم معلومه که همچین شرکت حساب و کتاب داری نیست. ۲- چه نیازی به حضور و اطلاع امام جمعه در اداره یک باشگاه ورزشی است که ایشان باید در همه ی جلسات و نامه نگاری ها باشد؟!!!